loading

Praktická skříň HI-LINE 320 pro úschovu lyží a snowboardů se zabudovaným vysoušečem na boty je vhodná především do lyžáren hotelů, penzionů, apartmánových domů nebo lyžařských úschoven přímo u svahu. Hlavním benefitem skříně je možnost uskladnit kompletní výstroj lyžaře/snowboardisty jednoduše a pohodlně na jednom místě.

Skříň Hi-LINE 320 se zabudovaným sušícím systémem je schopna pojmout kompletní výstroj dvou lyžařů/snowboardistů (lyže/SNB/běžky, boty, helmy i hole). Navíc Vám za pár hodin pohodlně a efektivně vysuší lyžařskou či SNB obuv.

Každá skříň je vybavena vlastním vysoušecím systémem. Odolnost skříně a vysoušecího systému je zaručena dvěma vrstvami ochrany - pozinkovaním a lakováním práškovou barvou. Cirkulace vzduchu ve skříni je zaručena propracovanými větracími otvory v opláštění.

Skříně nabízíme v několika designových variantách s možností velkoformátového polepu přesně podle přání zákazníka. Samozřejmostí je také možnost výběru z několika variant zámků (na klíč, elektronické čipové karty, čipy nebo číselné kódy). 


Technická specifikace

Šířka

Hloubka

Výška

Kapacita bot

Výkon

Napětí

32 cm

60 cm

219 cm

2 páry

150 W

230 V