loading

Tento jednostranný nástěnný vysoušeč obuvi umožňuje současné sušení až 12 párů bot. Systém mimo jiné disponuje ovládacím panelem, ohřívačem vzduchu a 24 rameny s automatickými hlavicemi přívodu horkého vzduchu.

Vysoušeč na boty a lyžáky je vyroben z vysoce kvalitních komponentů, které jsou odolné a určené k permanentnímu zatížení.  Systém ohřevu vzduchu je řízen prostřednictvím malého ovládacího panelu zabudovaného v přední části stojanu. Pomocí jednoduchého ovládání je možné nastavit teplotu vzduchu, nebo programovat zařízení tak, aby fungovalo v časových intervalech. Sušák na lyžáky je vybaven 24 rameny s automatickými hlavicemi, které otevírají přívod horkého vzduchu pouze po jejich zatížení botou. Vysoušeč obuvi je koncipován pro ukotvené ke zdi.

Schopnost regulovat teplotu a dobu vysoušení, stejně jako použití speciálních spouštěcích hlavic umožňuje tomuto systému velice účinný proces vysoušení za nízké spotřeby energie. Zařízení lze rovněž použít k vysoušení bruslí. Díky své velikosti a vlastnostem je tento vysoušeč bot ideálním řešením pro menší hotely, půjčovny, servisy a soukromé chaty. Průměrná doba sušení bot trvá přibližně 3 hodiny.

Technická specifikace

ŠířkaHloubkaVýškaKapacita botVýkonNapětí
80 cm39 cm215 cm12 pairs2200 W230 V