CZ / EN / DE / IT

IceBerg Rent

Systém IceBerg Rent je komplexním řešením pro půjčovny sportovního vybavení. Zahrnuje jak software (server/klient, hostování na serveru, zálohování), tak hardware (dodávky drátových a bezdrátových čteček čárových kódů, snímačů dokladů atd.). Díky své modularitě a flexibilitě umožňuje nasazení pro malé i velké půjčovny s neomezeným počtem skladových položek, včetně možnosti použití na více propojených půjčovnách zároveň.

Systém řeší kompletní skladovou evidenci i procesy půjčování, vracení a odprodeje vybavení. Všechna data a procesy v systému je možno sledovat, filtrovat a třídit a využívat ve statistikách (přehledy tržeb, evidence skladových položek, inventury a další). Tato obchodní data mohou poté posloužit i jako podklad pro další rozvoj půjčovny zákazníka.

Dodáme pro Vaši provozovnu drátové i bezdrátové čtečky čárových kódů, snímače dokladů, platební terminály, dotykové obrazovky pro zákazníky, či vybavení půjčoven – stroje, stojany.

Ukázkové video systému

Více informací o software pro půjčovny sportovního vybavení IceBerg Rent v souboru PDF, nebo kontaktujte naše pracovníky na centrálním e-mailu ibr@firmadat.cz , kteří Vám rádi poskytnou vyčerpávající odpovědi na Vaše otázky.

  • IBR
    IBR
EU