loading

Tento jednostranný nástěnný sušák na boty umožňuje současné vysoušení až 12 párů bot. Systém mimo jiné disponuje ovládacím panelem, ohřívačem vzduchu a 24 rameny s automatickými hlavicemi přívodu horkého vzduchu.

Tento sušící systém je vyroben z vysoce kvalitních komponentů, které jsou odolné a určené k permanentnímu zatížení.  Systém ohřevu vzduchu je řízen prostřednictvím malého ovládacího panelu zabudovaného v přední části stojanu. Pomocí jednoduchého ovládání je možné nastavit teplotu vzduchu, nebo programovat zařízení tak, aby fungovalo v časových intervalech. Sušák je vybaven 24 rameny s automatickými hlavicemi, které otevírají přívod horkého vzduchu pouze po jejich zatížení botou. Sušící systém je sice vybaven podstavci, ale pro jeho lepší stabilitu a bezpečnost užívání je zároveň koncipován pro uchycení ke zdi.

Schopnost regulovat teplotu a dobu vysoušení, stejně jako použití speciálních spouštěcích hlavic umožňuje tomuto systému velice účinný proces vysoušení za nízké spotřeby energie. Zařízení lze rovněž použít k vysoušení bruslí. Díky své velikosti a vlastnostem je tento vysoušecí systém ideálním řešením pro menší hotely, půjčovny, servisy a soukromé chaty. Průměrná doba sušení bot trvá přibližně 3 hodiny.

Technická specifikace

ŠířkaHloubkaVýškaKapacita botVýkonNapětí
80 cm50 cm210 cm12 pairs2200 W230 V